• Instalacje elektryczne

    Instalatorstwo elektryczne oraz montaż alarmów.

    Nowe instalacje w domkach sklepach halach (wszędzie).

    Instalacje odgromowe i komputerowe

    Pomiary elektryczne wraz z dokumentacją niezbędną do odbioru elektrycznego

    REALIZACJE >

Przywitanie

Jesteśmy firmą zajmującą się branżą elektryczną, w naszej ofercie znajdują się remonty instalacji elektrycznych, kładzenia nowych instalacji w domkach lub sklepach. Nasze usługi wykonujemy w całym województwie dolnośląskim (Wrocław, Oleśnica, Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra itp).

Kiedy wezwać pogotowie elektryczne?

Kiedy wezwać pogotowie elektryczne?

Wielu z nas pamięta czasy, gdy regularnie wyłączano nam prąd i całe ulice pogrążały się w ciemnościach. Nadawany był komunikat o 20. stopniu zasilania i wyłączano energię elektryczną, na przykład w trakcie ulubionego serialu. Gdy nie było komunikatu, zwiastunem były migoczące żarówki oznaczające spadek napięcia. W domach po prostu musiały być świeczki.

Gdy prądu brak…

Dziś taka sytuacja jest to nie do pomyślenia. Nawet chwilowa przerwa w dostawie prądu powoduje nie tylko olbrzymie starty finansowe u przedsiębiorców, ale też u zwykłych mieszkańców. Nie wspominając o sytuacjach, gdy prądu nagle zabraknie w szpitalu, hospicjum czy w żłobku. Tutaj sprawa jest poważniejsza, bo może niesie ze sobą ryzyko utraty zdrowia a nawet życia, szczególnie jeśli awaria potrwa dłużej.

Chwilowe awarie prądu są dzisiaj po prostu niebezpieczne i trzeba się przed nimi zabezpieczać. Nawet jednak najlepsze zawodzi. Szczególnie w przypadku większych awarii zasilanie awaryjne może nie spełnić swojej funkcji, a na własną rękę działać jest niebezpiecznie. Nie tylko ze względu na to, że większości z nas brakuje odpowiedniej wiedzy, ale także ze względu na brak odpowiedniego sprzętu. A działać trzeba zazwyczaj szybko, bo każda awaria w budynku to duży kłopot.

Niezależnie od tego, czy chodzi o sprzęt ratujący życie, czy o mały grzejniczek, którym dogrzewamy pomieszczeniem, w którym śpi niemowlak, czy chcemy po prostu wysuszyć włosy przed wyjście z domu w zimie – każdorazowo prąd jest niezbędny. Gdy go nie ma, jesteśmy w sytuacji jak bez ręki.

Pogotowie elektryczne

W przypadku jeśli mamy pewność, że awaria nie jest spowodowana zwykłym spaleniem bezpieczników, wzywamy pogotowie elektryczne. A zatem gdy iskrzy, gdy widać uszkodzenie okablowania, gdy na danym obiekcie elektrycznym (budka, licznik itp.) nie ma plomby, kłódki lub innych niezbędnych elementów. A także gdy nie ma prądu w całym budynku lub w okolicy. Wzywamy pogotowie także wtedy, gdy widzimy uszkodzone linie elektryczne.

Jak działa?

Fachowa firma dostarczająca taką usługę powinna być w pogotowiu 24 godziny na dobę, dysponować telefonem alarmowym. Powinna też dysponować odpowiednim sprzętem i materiałami instalacyjnymi które pozwalają na szybkie usunięcie awarii bez konieczności ściągania towaru z hurtowni. Powinna dysponować sztabem fachowców z odpowiednimi certyfikatami i uprawnieniami. Po przybyciu na miejsce, zidentyfikowaniu i naprawieniu awarii firma ta powinna także zadbać o fachową kontrolę i pomiary całej instalacji.

Inne usługi

Korzystając z pogotowia elektrycznego, warto przy okazji zadbać o to, żeby ta sama firma, która zdążyła poznać specyfikę instalacji i budynku, dbała także o konserwację istniejących instalacji elektrycznych by uniknąć w przyszłości kolejnych awarii. Najlepszym bowiem zabezpieczeniem przed usterkami jest ich właściwa konserwacja i eksploatacja.

Kontakt

GREGORKAX
Agnieszka Gregorczuk
ul. Wrocławska 124
56-321 Bukowice

Telefon:
603 603 676
781 108 502

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Partnerzy