• Instalacje elektryczne

    Instalatorstwo elektryczne oraz montaż alarmów.

    Nowe instalacje w domkach sklepach halach (wszędzie).

    Instalacje odgromowe i komputerowe

    Pomiary elektryczne wraz z dokumentacją niezbędną do odbioru elektrycznego

    REALIZACJE >

Przywitanie

Jesteśmy firmą zajmującą się branżą elektryczną, w naszej ofercie znajdują się remonty instalacji elektrycznych, kładzenia nowych instalacji w domkach lub sklepach. Nasze usługi wykonujemy w całym województwie dolnośląskim (Wrocław, Oleśnica, Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra itp).

Kiedy wezwać pogotowie elektryczne?

Kiedy wezwać pogotowie elektryczne?

Wielu z nas pamięta czasy, gdy regularnie wyłączano nam prąd i całe ulice pogrążały się w ciemnościach. Nadawany był komunikat o 20. stopniu zasilania i wyłączano energię elektryczną, na przykład w trakcie ulubionego serialu. Gdy nie było komunikatu, zwiastunem były migoczące żarówki oznaczające spadek napięcia. W domach po prostu musiały być świeczki.

Czytaj więcej...

Instalacja przeciwprzepięciowa

Instalacja przeciwprzepięciowa

Nie każdy budynek musi mieć instalację odgromową, zresztą prawdopodobieństwo uderzenia pioruna w zabudowanym terenie miejskim jest niewielkie. Jednak skutki takiego uderzenia w naszym sąsiedztwie mogą być dla nas opłakane.

Czytaj więcej...

Bądź bezpieczny – zainstaluj piorunochron!

Bądź bezpieczny - zainstaluj piorunochron!

Prawdopodobieństwo tego, że to akurat w nasz dom uderzy piorun jest nikłe. Niemniej istnieje, a jeśli tak się stanie, to lepiej, żeby w domu była instalacja odgromowa. W miejscu, gdzie uderza piorun bywa że napięcie sięga milionów woltów, a natężenie kilkaset tysięcy amperów. To olbrzymia moc, która może spowodować pożar domu i śmierć domowników.

Czytaj więcej...

Monitoring w domu

Monitoring w domu?

Poczucie bezpieczeństwa we własnym domu to bardzo istotny element życia, decydującym o jego jakości i samopoczuciu. Żyjemy w świecie, w którym jest coraz niebezpieczniej, często słyszy się o włamaniach, rabunkach, a nawet zabójstwach. Dzięki postępowi technologicznemu jednak mamy możliwość zapewnienia sobie ochrony w postaci zainstalowania monitoringu we własnym domu. Co to jest i jak działa?

Czytaj więcej...

CCTV czyli telewizja przemysłowa

CCTV czyli telewizja przemysłowa

Closed Circuit TeleVision czyli telewizja w układzie zamkniętym, najprościej ujmując, to system umożliwiający monitorowanie i zabezpieczanie osób i obiektów. Możemy nie być tego świadomi, ale towarzyszy nam częściej, niż by nam się mogło wydawać. Dla jednych to naruszenie prywatności, dla innych – coś, dzięki czemu znacznie wzrasta poczucie bezpieczeństwa.

Czytaj więcej...

Instalacje elektryczne w domku jednorodzinnym

Instalacje elektryczne w domku jednorodzinnym

Poza kanalizacją, gazem i wodą w każdym domu musi znaleźć się także instalacja elektryczna. Co należy o niej wiedzieć? Jakie są rodzaje instalacji elektrycznych?

Czytaj więcej...

Instalacja elektryczna w Twoim domu

Instalacja elektryczna w Twoim domu

Nie wyobrażamy sobie życia bez komputera, telewizora, suszarki do włosów, elektrycznego czajnika. Urządzenia elektryczne w dużej mierze zdominowały współczesną codzienność. To co jest dla nas oczywiste, jeszcze 100 lat temu było śmiałą fantazją pisarzy i marzycieli. Na co dzień nie zastanawiamy się jednak, że te najprostsze dla nas urządzenia mogą nieść ze sobą spore ryzyko… Jak bezpiecznie korzystać z instalacji elektrycznych? Co trzeba robić, aby w domu było naprawdę bezpiecznie?

Czytaj więcej...

Kontrola instalacji elektrycznych

Kontrola instalacji elektrycznych

Aby uniknąć nieprzewidzianych awarii należy każdą instalację elektryczna systematycznie kontrolować. Zapewni to nie tylko oszczędność pieniędzy, które musielibyśmy niepotrzebnie wydać na usunięcie usterki i wymianę niesprawnych urządzeń, ale przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa sobie i swojej rodzinie.

Czytaj więcej...

Inteligentny dom

Inteligentny dom

Centralne sterowanie w domu? To nie technologia przyszłości – to rozwiązanie dostępne dziś dla każdego. A co oznacza mieszkanie w inteligentnym domu? To możliwość kontrolowania i sterowania elementami instalacji elektrycznej w domu – od poziomu temperatury, przez oświetlenie i rolety, na sprzęcie AGD i RTV i monitoringu skończywszy.

Czytaj więcej...

Budowa instalacji domofonowej – prosty przewodnik

Budowa instalacji domofonowej

Budujemy dom, ogradzamy się od sąsiadów, montujemy zamki, rolety antywłamaniowe. Na sam koniec montujemy domofon lub wideofon. Co trzeba wiedzieć, zanim zawołamy instalatora? Z pewnością nie tylko trzeba znać rodzaje domofonów, ale także to, jak są zbudowane.

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo w domu – domofony

Bezpieczeństwo w domu

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat przekonaliśmy się, że właściwe zabezpieczenie domu przed niechcianymi intruzami jest jednym z najistotniejszych elementów, które musimy zapewnić sobie i swojej rodzinie. Jednym z nich jest instalacja domofonu lub wideofonu. W związku z ciągle rozwijającymi się technologiami, warto przekonać, się co oferują producenci i czym się kierować, podczas wyboru urządzenia.

Czytaj więcej...

Zmiana unifonu na nowszy

Zmiana unifonu na nowszy

Unifony, czyli słuchawki domofonu, z czasem zaczynają się psuć, starzeją się albo po prostu przestają spełniać swoje funkcje. Najczęściej wymieniamy je podczas remontu domu lub mieszkania. Okazuje się, że wymiana tego elementu wcale nie jest taka prosta. Co trzeba zrobić, żeby kupić prawidłowy unifon?

Czytaj więcej...

Kontakt

GREGORKAX
Agnieszka Gregorczuk
ul. Wrocławska 124
56-321 Bukowice

Telefon:
603 603 676
781 108 502

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Partnerzy